Kalkulator ubezpieczeń

kalkulator oc logoTradycyjne formy ubezpieczenia komunikacyjnego OC AC wypierane są sukcesywnie przez nowoczesne formy ubezpieczenia samochodu takie jak na przykład ubezpieczenia przez internet czy ubezpieczenia komunikacyjne w systemie direct.Na polski rynek ubezpieczeń komunikacyjnych weszły nowe, mocne podmioty gospodarcze opierające swą działalność i swą strategię właśnie tylko i wyłącznie na systemie direct.

Są to takie firmy jak Liberty Direct ,Link4, Axa czy Allianz a wiele firm jak Generali, Benefia, HDI, PTU i PZU traktuje ubezpieczenia przez internet komplementarnie w stosunku do ubezpieczeń komunikacyjnych OC AC w systemie tradycyjnym. Podstawowym narzędziem potrzebnym a wręcz niezbędnym do obsługi nowego typu ubezpieczeń jest kalkulator ubezpieczeń.

Jest wiele rodzajów kalkulatora ubezpieczeń-kalkulator OC, kalkulator OC AC on line, kalkulator składki czy kalkulator OC AC. Wspólną częścią tych kalkulatorów jest możliwość samodzielnego obliczenia składki OC czy składki AC za pomocą kalkulatora ubezpieczeń i możliwość szybkiego porównania oferty wysokości składki ubezpieczenia komunikacyjnego przez najbardziej znaczące firmy ubezpieczeniowe.

więcej na kalkualtor-oc.com.pl

Comments are currently closed.